New York: Po stopách Carrie Bradshawové

Simona je velkou fanynkou módy, a hlavně seriálu Sex ve městě. Její manžel Mirek to moc dobře ví, a proto se rozhodl věnovat jí k 30. narozeninám netypický dárek – poslal Simonu a její stejně „postiženou“ nejlepší kamarádku Johanu na výlet do New Yorku!

Tým Umbrella Yacht   |   15. 8. 2018

A protože Mirek sám moc velkým expertem na Sex ve městě není, obrátil se na naši agenturu, abychom mu s plánováním zájezdu, který se měl vydat „po stopách Carrie Bradshawové“, pomohli. Úkol byl jasný. „Protáhněte holky po místech, která znají ze seriálu i filmů, a pošlete je někam nakupovat. Ale u toho posledního buďte prosím trochu opatrnější, aby to moje peněženka přežila!“ smál se sympatický manžel. A jako bonus s námi domluvil, že zájezd zakončíme jedním velkým překvapením!

V New Yorku se všem obdivovatelkám Carrie (a samozřejmě i Samathy, Charlotty a Mirandy) zatočí hlava, jen co vyjdou ráno z hotelu. Madison Avenue a Fifth Avenue se svými luxusními butiky, galeriemi a restauranty, Lower East Side plná nezávislých butiků a úžasných vintage obchůdků, pouliční trhy v Brooklynu…

alt_text_here

 

Simona s Johanou ale ze všeho nejdřív vyrazily do baru Onieals Grand Street, který v seriálu pod názvem Scout provozují Carriyni a Mirandini ex Aiden a Steve, a daly si tu na počest svých hrdinek pár cosmopolitanůJ. Pak zamířily do veřejné knihovny, v níž se měla Carrie vdávat, vyfotily se před hotelem Plaza, před nímž dala hlavní hrdinka sbohem panu Božskému, když se chystal oženit s Natashou, a zašly se podívat do klenotnictví Tiffany & Co., v němž si Charlotta vybrala svůj zásnubní prsten.

Během dalších dnů pak stihly propátrat i další lokace spojené se slavným seriálem i následnými filmy – restauraci Buddakan, pizzerii Two Boots, butiky na Bleecker Street a mnoho dalších. A nakonec přišlo i ono slíbené překvapení! Poslední ráno si Simonu s Johanou vyzvedla stylistka, která je „protáhla“ módními butiky, o nichž se v průvodcích nedočtete, protože místní milovnice módy o nich raději nikomu neříkají. Celou „razii“ pak dámy stylově zakončily v obchodě Patricie Field, hlavní návrhářky Sexu ve městě. „Tohle byl ten nejkrásnější dárek, jaký mohl Mirek vymyslet! Užily jsme si s Johanou neskutečný týden,“ rozplývala se po návratu Simona.

alt_text_here

 

Chcete vyrazit na dámskou jízdu? Napište nám! 

Mohlo by vás zajímat