Rodney Lee: Malajská rodina na návštěvě Evropy

V Umbrella Holiday se nevěnujeme jen firemním výjezdům či turistickým skupinám. Rodney Lee, soukromý klient z Malajsie, se rozhodl vycestovat i se svou početnou rodinou, čítající přes 15 osob, na dovolenou do Evropy. Jejich cesta měla trvat skoro měsíc. Jak jsme se později dozvěděli – při jejím plánování prostě otevřel Google a kontaktoval pár společností zajišťujících incomingové služby.

Tým Umbrella Holiday   |   4. 6. 2018

Naše nabídka sice nebyla nejlevnější, ale její propracovanost, a především rychlá odpověď našich pracovníků v panu Lee vzbudila důvěru v naše služby. Klient poptával kompletní zajištění své cesty, od pronájmu autobusu přes booking hotelů, organizaci večeří a kulturního programu až po zamluvení průvodce.

Příprava podobných cest pro privátní klienty je vždy velmi náročná, ale v naší společnosti s nimi naštěstí máme dost zkušeností – víme tedy velmi dobře, jak s takovým klientem jednat, abychom splnili všechny jeho potřeby. O pár týdnů později tak měl Rodney Lee pro svou rodinu zamluvený autobus Setra 511 HD, vyhotovený podrobný itinerář a zarezervovanou většinu programu.

alt_text_here

 

Situaci mírně zkomplikoval fakt, že klient přiletěl během vánočních svátků – zajistit některé služby, například místa v restauraci v Salzburku, která by měla otevřeno na Štědrý den, tak bylo opravdovou výzvou, s níž se nám ale podařilo vypořádat na jedničku. Nakonec při nás stálo i štěstí v podobě čerstvé sněhové nadílky – což byl obrovský zážitek pro některé členy rodiny, kteří sníh nikdy dřív neviděli.

Náš nadstandardní přístup, který je pro naše zaměstnance při péči o zákazníky samozřejmostí, klient ocenil i ve chvíli, kdy jeho dceru postihly silné nevolnosti. Náš pracovník byl okamžitě k dispozici, ženu i s otcem jsme odvezli v noci do nemocnice na pohotovost a ve tři ráno jsme je převezli zpět do hotelu. S panem Leem a jeho rodinou udržujeme nadále velmi dobré vztahy, a pomalu už společně plánujeme jejich další rodinnou dovolenou.

alt_text_here

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Přečíst více článků