nadstandardní autobusy pro agentury, firmy i soukromníky

Pronájem autobusů

Jaké služby nabízíme?

Pronájem autobusů pro firmy

Plánujete firemní teambuilding nebo výjezdní zasedání managementu? Můžeme vám nabídnout různě velké nadstandardně vybavené autobusy, které lze pohodlně přeměnit na kancelářský prostor tak, aby cestující během jízdy mohli pracovat, jako by byli v kanceláři nebo jednací místnosti. Rádi vám během cesty zajistíme také občerstvení.

Pronájem autobusů pro zájezdy

Pokud se chystáte na několikadenní poznávací zájezd po Česku, výlet na hory nebo na okružní jízdu po evropských metropolích, rádi vám pronajmeme autobusy vybavené nejen pohodlnými sedačkami, wifi a klimatizací, ale také prostornými zavazadlovými prostory. Ty pojmou nejen kufry a tašky, ale samozřejmě také sportovní vybavení.

Autobusová doprava po městech

Ať už potřebujete přivézt obchodní partnery z letiště, svézt účastníky konference do hotelu nebo ukázat skupině přátel krásy Prahy, vyměňte městskou dopravu za pohodlný autobus nebo minibus. Díky široké flotile zahrnující autobusy, minibusy i limuzíny nabízíme transfery po městě pro skupiny od 3 do 81 cestujících.

Pronájem autobusů pro školy a školky

V zimě lyžařské zájezdy, v létě poznávací zájezdy do partnerských evropských měst? Naše autobusy jsou k dispozici také školám a školkám. Kromě pronájmu pohodlného a bezpečného autobusu pro vás můžeme za velmi zajímavé ceny zajistit také další služby – od občerstvení po dobu cesty přes booking hotelů a restaurací až po zkušené průvodce.

Jaký typ autobusů hledáte?

Naše společnost vlastní jednu z nejmodernějších flotil autobusů značky SETRA na českém trhu. Tyto komfortní vozy jsou nejen v nejvyšším stupni výbavy, ale navíc jsou nejbezpečnější na světě. Jsme také zástupci prestižní značky Global Passenger Network pro Českou republiku, díky čemuž můžeme klientům nabídnout nejlepší cestovní služby po celé Evropě.

Máte zájem o pronájem autobusů?