Nadstandardní autobusy pro agentury, firmy i soukromníky

Pronájem autobusů v ČR, Německu, Rakousku, ve Francii, Švýcarsku, Itálií, Nizozemsku a Belgii

O nás

Společnost Umbrella Holiday, s. r. o., byla založena za účelem provozování zájezdové autobusové dopravy a nadstandardních cestovních služeb v roce 2010. Věnuje se především pronájmu autobusů agenturám, firmám i soukromníkům. Naše společnost vlastní jednu z nejmodernějších flotil autobusů značky Setra na českém trhu.

Proč právě my – Pronájmy které nabízíme

PRONÁJEM AUTOBUSŮ PRO FIRMY

Pořádáte firemní teambuilding nebo setkání managementu mimo své sídlo? Můžeme vám nabídnout různé velikosti nadstandardně vybavených autobusů, které lze snadno přeměnit na kancelářské prostory se stoly. Během cesty vám rádi zajistíme občerstvení.

ZÁJEZDOVÉ AUTOBUSY

Plánujete vícedenní poznávací zájezd po střední nebo západní Evropě, výlet do hor nebo prohlídku evropských metropolí? S našimi službami pronájmu charterových autobusů a autokarů budete nadšeni. Naše vozidla mají pohodlná sedadla, Wi-Fi, připojení USB/220V, klimatizaci, prostorné zavazadlové prostory a mnoho dalšího.

AUTOBUSY PRO PROHLÍDKY MĚST A TRANSFERY

Hledáte soukromý transfer z letiště, celodenní prohlídku města, přepravu pro své obchodní partnery, účastníky konference nebo chcete ukázat krásy města skupině přátel? Nehledejte nic jiného než náš pronájem minibusů a autobusů! A vyměňte veřejnou dopravu za pohodlný autobus nebo minibus. Díky velkému vozovému parku autobusů a minibusů nabízíme řešení přepravy pro skupiny od 3 do 81 cestujících.

PRONÁJEM AUTOBUSŮ PRO ŠKOLY

Pořádáte výlet pro studenty? Naše autobusy jsou k dispozici i pro školy a školky. Kromě pronájmu pohodlného a bezpečného autobusu vám zajistíme také veškeré služby za přijatelné ceny – od občerstvení během výletu, rezervace hotelů a restaurací až po zkušené průvodce.

Reference
Naše flotila

Naše společnost vlastní moderní vozový park autobusů značky SETRA (Daimler). Vozidla Setra jsou výjimečná svou vysokou kvalitou designu, komfortem, bezpečností a inovacemi. Umbrella Holiday je členem prestižní sítě Global Passenger Network (GPN) pro Českou republiku. GPN vybírá z každé země pouze jednoho člena na základě vysoké úrovně služeb nabízených klientům.