Nadstandardní autobusy pro agentury, firmy i soukromníky

Pronájem autobusů v České republice, Německu, Rakousku, Francii, Švýcarsku, Itálii, Nizozemsku a Belgii

O nás

Společnost Umbrella Holiday, s. r. o., byla založena za účelem provozování zájezdové autobusové dopravy a nadstandardních cestovních služeb v roce 2010. Věnuje se především pronájmu autobusů agenturám, firmám i soukromníkům. Naše společnost vlastní jednu z nejmodernějších flotil autobusů značky Setra na českém trhu.

Proč právě my?

PRONÁJEM AUTOBUSŮ PRO FIRMY

Plánujete firemní teambuilding nebo setkání managementu mimo své sídlo? Nabízíme vám širokou škálu nadstandardně vybavených autobusů různých velikostí, které lze snadno přeměnit na kancelářské prostory se stoly. Během cesty vám rádi zajistíme občerstvení i obsluhu.

ZÁJEZDOVÉ AUTOBUSY

Chystáte se na vícedenní poznávací zájezd po střední či západní Evropě, výlet do hor nebo prohlídku evropských metropolí? S našimi charterovými autobusy a autokary bude vaše cesta skvělým zážitkem. Naše vozidla jsou vybavena pohodlnými sedadly, Wi-Fi, USB a 220 V připojením, klimatizací, prostornými zavazadlovými prostory a mnoha dalšími výhodami.

AUTOBUSY PRO PROHLÍDKY MĚST A TRANSFERY

Hledáte soukromý transfer z letiště, celodenní prohlídku města, dopravu pro obchodní partnery či účastníky konference nebo chcete ukázat městské památky skupině přátel? Využijte naše služby pronájmu minibusů i autobusů! Zapomeňte na veřejnou dopravu a zvolte pohodlí našich vozidel. S naší rozmanitou flotilou autobusů a minibusů zajistíme přepravu skupin od 3 do 81 osob.

PRONÁJEM AUTOBUSŮ PRO HUDEBNÍ SKUPINY A ORCHESTRY

Plánujete turné, nebo jen jednorázové vystoupení? Naše společnost nabízí špičkové služby v oblasti přepravy pro hudební skupiny, orchestry i jejich nástroje. S námi se můžete soustředit na to, co umíte nejlépe – na hudbu, a my se postaráme o zbytek.

Reference
Naše flotila

Naše společnost vlastní moderní vozový park autobusů značky SETRA (Daimler). Vozidla Setra jsou výjimečná svou vysokou kvalitou designu, komfortem, bezpečností a inovacemi. Umbrella Holiday je členem prestižní sítě Global Passenger Network (GPN) pro Českou republiku. GPN vybírá z každé země pouze jednoho člena na základě vysoké úrovně služeb nabízených klientům.