Angie Ho: Servis pro malou cestovní agenturu

Malá tchajwanská cestovní kancelář Angie Ho organizuje každý rok pro své klienty několik cest do střední a západní Evropy. Prioritní je přitom pro ni především kvalitní servis. Na Umbrellu Holiday se obrátila s přáním, že by si ráda pronajala autobus pro 35 osob.

Tým Umbrella Holiday   |   28. 5. 2018

Klientovi jsme doporučili krásný autobus Setra 515 HD, který je ideální právě pro podobně velké skupiny, a který přesně splňoval jeho požadavky. Kromě toho jsme mu nabídli i další služby za velmi zajímavé ceny – například booking hotelů, restaurací a průvodců.

Díky tomu nakonec přehodnotil svůj původní plán zajistit si všechny související služby vlastními silami, a využil právě naše nabídky, které kromě rezervace autobusu, hotelů, restaurací a průvodců zahrnovaly i zajištění letenek za výhodné ceny.

alt_text_here

 

Skupinu turistů naši pracovníci osobně přivítali na pražském letišti, a během jejich návštěvy Prahy jsme se s nimi potkali i na obědě – osobní přístup ke klientům je jedna ze zásad, na nichž si v Umbrella Holiday zakládáme. Během společně stráveného času jsme klientům dali další rady a tipy na zajímavé pamětihodnosti, na některé z nich jsme je dokonce i doprovázeli. Po celou dobu pobytu byl také klientovi k dispozici náš pracovník jakožto „spojka“ pro případné nečekané, urgentní situace, kdy by skupina mohla potřebovat pomoc. Pro tchajwanské turisty jsme měli tradičně připraveny i malé pozornosti jako upomínku na návštěvu Prahy a České republiky.

Agentura Angie Ho naši pomoc při organizaci celé cesty opravdu ocenila, a v současnosti domlouváme další spolupráci.

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Přečíst více článků