Škoda Auto: Proměna autobusu v pojízdnou kancelář

Největší česká automobilka se na nás obrátila s požadavkem zajistit přepravu nejvyššího managementu na jednání do různých německých měst. Naším úkolem bylo zajistit nadstandardní dopravní prostředek, který by manažery rychle a pohodlně přepravil do cílového města a který by zároveň bylo možné přetvořit na kancelářský prostor tak, aby cestující během jízdy mohli pracovat, jako by byli v kanceláři nebo jednací místnosti.

Tým Umbrella Holiday   |   18. 6. 2018

Tyto podmínky nejlépe splnil špičkový autobus Setra 516 HDH s prosklenou panoramatickou střechou, pohodlnými sedadly Setra Voyage Ambassador a dalším nadstandardním vybavením. Vůz, který cestujícím na delších tratích zajišťuje maximální pohodlí a individuální luxus.

Kromě špičkového Hi-Fi systému, který je součástí vybavení tohoto všestranného autobusu, jsme speciálně pro klienta vůz dovybavili několika audio a video vstupy. Po připojení malého mixážního pultu a Apple TV se tak z autobusu stala plnohodnotná kancelář s možností streamovat během jízdy prezentace na obrazovky v autobusu.

alt_text_here

 

Před každou jízdou také klientovi instalujeme do autobusu čtyři až pět stolků a zajišťujeme po celou dobu jízdy catering. Na občerstvení kladl klient stejně jako na všechny ostatní detaily vysoké nároky, a tak jsme dodavatele vybírali obzvlášť pečlivě. Konfiguraci vozu i všechny služby jsme finálně doladili po první realizované cestě do Berlína, a dnes jsou pro nás už v podstatě rutinou.

Společnosti Škoda Auto se námi vymyšlený koncept velmi osvědčil, protože splnil všechny její požadavky na komfortní, ale přece jen pracovní jízdu. Kromě příležitostných cest pro top management si ho nyní společnost pronajímá i pro pravidelné learning journeys, které jsou určeny vedoucím pracovníkům firmy.

alt_text_here

 

Chcete si pronajmout autobus? Napište nám!

Přečíst více článků